Dalyvavimas konkurse
1. Konkursas skirtas 13–15 metų amžiaus moksleiviams, gimusiems po 2008 m. balandžio 19 d. Moksleviai konkurse dalyvauja 2 asmenų komandomis.
2. Moksleiviai turi teisę dalyvauti neatsižvelgiant į dalykus, kurių jie mokosi.
3. Norėdami dalyvauti konkurse dalyviai privalo užsiregistruoti el. paštu [email protected] nurodydami savo mokymosi įstaigą, klasę, komandos narių vardus ir pavardes bei kontaktinį asmenį (mokytoją), arba užpildydami registracijos formą.
4. Kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui arba jų komandai bus suteiktas individualus naudotojo vardas, kurio reikės jungiantis prie Kahoot! platformos (nuoroda bus atsiųsta artėjant nacionaliniam finalui). Registracija nurodytu el. paštu taip pat leis nacionalinio turo koordinatoriams Lietuvos bankų asociacijoje ir Lietuvos Junior Achievement palaikyti ryšį su dalyviais ir dalintis visa su viktorina susijusia informacija.
5. Nacionalinio finalo metu reikalingi du išmanieji įrenginiai, kad viename ekrane mokiniai galėtų matyti klausimus, o kitame (kompiuteryje, planšetėje ar telefone) pateiktų pasirinktą atsakymo variantą.
6.Nacionalinio finalinio turo metu dalyviai turės:
· Interneto ryšį turinčiame įrenginyje (pvz., kompiuteryje arba planšetėje) atidaryti kanalo nuorodą, kurią gaus kiekviena užsiregistravusi komanda. Čia bus rodomas žaidimo PIN kodas ir viktorinos klausimai lietuvių k.
· Atsakyti į klausimus per antrąjį įrenginį (kompiuterį, planšetę ar telefoną), prisijungę prie Kahoot! su nurodytu PIN kodu ir įvedę naudotojo vardą laukelyje pavadinimu KOMANDA (unikalų kodą gaus kiekviena užsiregistravusi komanda).
Privatumo sąlygos
7. Registruojantis nacionaliniame lygmenyje, dalyvių gali būti prašoma nurodyti mokyklos duomenis ir klasę atstovaujančio mokytojo kontaktinius duomenis. Lietuvos bankų asociacija bei Europos bankų federacija naudoja šią informaciją tik konkurso metu ir įsipareigoja nenaudoti jos jokiais kitais tikslais.
8. Pateikdami asmeninius duomenis dalyvaujantys moksleiviai ir mokytojai sutinka, kad laimėjusios komandos pavadinimas ir jos narių pavardės būtų skelbiamos EBF ir/arba Lietuvos bankų asociacijos tinklalapiuose bei reklaminėje medžiagoje.
9. Nacionaliniame finale dalyvaujantys moksleiviai ir mokytojai sutinka, kad jų nuotraukos būtų skelbiamos EBF ir/arba Lietuvos bankų asociacijos tinklalapiuose, socialinių tinklų paskyrose bei reklaminėje medžiagoje.
Nugalėtojų rinkimas
10. Nacionalinio turo nugalėtoja pripažįstama komanda, pateikusi daugiausia teisingų atsakymų per trumpiausią laiką, atsakant į klausimus per Kahoot! internetinę platformą.
11. Nacionalinio turo nugalėtojai turi patvirtinti savo pasiruošimą dalyvauti Europos finaliniame ture per septynias dienas nuo konkurso pabaigos datos. Jeigu Lietuvos bankų asociacija neturi galimybės susisiekti su nugalėtoju, arba jeigu nugalėtojas neturi galimybės priimti prizo, Lietuvos bankų asociacija pasilieka teisę įteikti prizą kitam nugalėtojui, išrinktam pagal šio konkurso sąlygas.
13. Klasė – nacionalinio turo nugalėtoja – privalo išsirinkti du moksleivius atstovauti Europos finaliniame ture. Lietuvos bankų asociacija nėra atsakinga už dviejų moksleivių išrinkimą.
14. Lietuvos bankų asociacija susisiekia su nugalėtojais dėl jų dalyvavimo Europos finaliniame ture koordinavimo.
15. Lietuvos bankų asociacija pasilieka teisę įsteigti daugiau skatinamųjų prizų viktorinos dalyviams.
16. Europos finaliniame ture dalyviai žaidžia komandomis po du iš kiekvienos šalies. Europos finalinio turo nugalėtoja bus pripažinta komanda dalyvė, pateikusi daugiausia teisingų atsakymų į klausimus per trumpiausią laiką, nustatytą Kahoot! platformoje. Komanda nugalėtoja paskelbiama vietoje.
Kitos taisyklės
16. Už nacionalinio etapo nugalėtojų, atvykstančių varžytis į Briuselį, saugumą atsako juos lydintis mokytojas arba tėvai. EBF ir jos nariai neprisiima jokios atsakomybės už žalą, nuostolius, įsipareigojimus, sužalojimus ar nusivylimą, kurį dalyviai patyrė dalyvaudami konkurse ar priimdami prizą.
17. EBF ir jos nariai taip pat neprisiima atsakomybės už sužalojimus ar žalą dalyvių ar kitų asmenų IT įrenginiams, susijusią su ar atsiradusią dėl dalyvavimo konkurse ar bet kokios medžiagos parsisiuntimo.
18. Kelionės draudimas, lėšos asmeninėms ir kitoms išlaidoms nėra įtrauktos į nacionalinį prizą.
19. Nacionaliniai nugalėtojai yra patys atsakingi už tai, kad jie turėtų galiojantį asmens tapatybės dokumentą, kelionės draudimą, reikalingas vizas ir reikalingus tėvų/globėjų leidimus kelionei.
20. EBF ir jos nariai pasilieka teisę diskvalifikuoti dalyvį, įtariamą sukčiavimu bet kokiu būdu ir panaikinti jų rezultatus iš žaidėjų duomenų bazės.