Lietuvos nacionalinis finalas vyks pakartotinai: pratęsiama registracija

Smalsieji Europos pinigų viktorinos dalyviai – moksleiviai,
Gerbiamieji mokytojai,

tai neįprasti, naujų patirčių kupini metai mums visiems: Jūs pirmą kartą viktorinoje dalyvavote ne savo mokykloje, o iš namų, o mes pirmąkart norėjome pakviesti Jus ne tik pasitikrinti savo finansų žinių, bet ir dalyvauti nuotolinėje pamokoje. Ir nors iš visos širdies stengiamės ir karantino sąlygomis suteikti Jums kuo daugiau galimybių mokytis, smagiai bei naudingai praleisti laiką – pasiseka ne visada.

Dėl apmaudžių techninių nesklandumų mums nepavyko užtikrinti sklandžios transliacijos eigos, taip pat sąžiningų Europos pinigų viktorinos varžytuvių. Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus, ir, nenorėdami palikti abejonių dėl konkurso rezultatų, kviečiame dalyvauti Europos pinigų viktorinos Lietuvos nacionaliniame etape dar kartą – š. m. kovo 16 d., antradienį, 10:00 val. Jūsų laukia turininga pamoka ir naujas viktorinos klausimynas finansų, ekonomikos bei saugumo elektroninėje erdvėje temomis.

Visiems, kurie jau buvo užsiregistravę dalyvauti viktorinoje, antrą kartą registruotis nereikia. Tačiau tiems, kurie to padaryti nespėjo, registraciją pratęsiame iki kovo 12 d. Nuoroda: https://forms.gle/AYiyGtsa5yWQxA73A

Netrukus asmeniškai susisieksime su kiekvienu į viktoriną moksleivius registravusiu mokytoju, išsamiau paaiškinsime situaciją ir papasakosime apie tolesnius planus.

Dar kartą atsiprašome ir dėkojame už galimybę ištaisyti savo klaidas. Ir tikimės nuotaikingoje Europos pinigų viktorinoje jus pamatyti ir protus suremti dar kartą – kovo 16 d., 10:00 val.!

Jeigu turėsite skubių klausimų – būtinai susisiekite el. p. [email protected].

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *